“Свято осені” на факультеті №2

15 листопада на факультеті № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ підводились підсумки конкурсу “Свято осені”, який тривав з 02 до 14 листопада.

img_2609img_2594Журі у складі: декана факультету № 3 полковника поліції Курбанова Я.Л., заступника декана факультету № 1 полковника поліції Донченка О.М., завідувача відділення зв’язків з громадськістю підполковника поліції Лифар І.В., начальника відділу кадрового забезпечення майора поліції Щура Р.І., начальника кафедри публічного управління та адміністрування підполковника поліції Шелехова А.О., професора кафедри публічного управління та адміністрування підполковника поліції Корнієнка М.В., директора загальної бібліотеки Витяганець О.І., завідувача відділення психологічного забезпечення Корень І.І., психолога відділення психологічного забезпечення Кривонос Л.Я. – оцінювали роботи конкурсантів у двох номінаціях: “малюнок” та “осіння композиція”. Після підрахунку голосів призові місця розподілились наступним чином:

У номінації “малюнок”:

img_2615img_2613– переможцем став курсант 3-го курсу 303 навчального взводу рядовий поліції Тищенко О.С. з малюнком “Самотня осінь”;

– 1-ше місце посів курсант 3-го курсу 303 навчального взводу рядовий поліції Дикий М.І. з малюнком “Осінній блюз”;

– 2-ге місце зайняла курсант 3-го курсу 305 навчального взводу рядовий поліції Атаманюк М.В. з малюнком “Осінь на Батьківщині”;

– 3-тє місце посіла курсант 2-го курсу 203 навчального взводу рядовий поліції Козубова Н.М. з малюнком “Дівчина – осінь”.

У номінації “осіння композиція”:

img_2639img_2600– переможцями стали курсанти 3-го курсу 303 навчального взводу рядові поліції Гуринович В.В., Ковш А.В., Кривошеєнко Ю.Е. з композицією “Осінній калейдоскоп”;

– 1-ше місце посіли курсанти 2-го курсу 204 навчального взводу рядові поліції Савчук І.П., Кобець Н.В., Бабійчук О.О. з композицією “Шеврон”;

– 2-ге місце зайняла курсант 3-го курсу 305 навчального взводу рядовий поліції Парубоча А.О. з композицією “Квіткове джерельце”;

– 3-тє місце посіли курсанти 1-го курсу 103 навчального взводу рядові поліції Заволокіна В.А., Бєну І.В. з композицією “Осінній годинник”.

Вітаємо переможців та призерів конкурсу, бажаємо їм польоту фантазії, нового бачення, натхнення та жаги творити прекрасне!

img_2617img_2632img_2620   img_2641 img_2647 img_2651img_2599img_2602img_2626img_2628img_2631