Свято Масляної у Херсонському факультеті

Курсанти, студенти та колектив Херсонського факультету ОДУВС 15 лютого відсвяткували слов’янське традиційне свято Масляної. Останній тиждень, що передує Великому посту і розділяє в календарі зиму і весну, традиційно веселий та ситий, тому було вирішено провести ярмарок із символічними стравами Масляної.

Під звуки українських пісень дівчата та хлопці у національних костюмах рекламували свій товар. Кожна академічна група організувала свою презентацію традиційних блюд. Головними ласощами були млинці – великі, маленькі, солоні та солодкі, із сиром, м’ясом, маком, згущеним молоком та навіть делікатесною ікрою! А ще узвари, компоти, пироги та кекси! Жвава торгівля відбувалася майже годину, а коли все з’їли, в центрі зали з’явилися ряжені. Із піснями та жартівливими витівками учасники ярмарку винесли на вулицю опудало та спалили його.

Наш факультет вже провів зиму та привітав прихід весни. Ми запрошуємо тепло у гості та з нетерпінням чекаємо на нього.

На зібрані під час благодійного ярмарку кошти вирішено придбати радіомікрофони, які будуть використовуватися на факультеті під час проведення святкових заходів.