Святковий концерт в ОДУВС до Дня Конституції України

27 червня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся святковий концерт, присвячений Дню Конституції України.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Розпочав захід ректор ОДУВС генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук, який привітав науково-педагогічний склад, працівників та курсантів університету з нагоди Державного свята – Дня Конституції України!

“У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної, демократичної держави, як повноправної учасниці світового співтовариства. Зичу всім міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!», – зазначив Іван Катеринчук.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Після привітальної промови ректора університету відбулось нагородження кращих працівників, які отримали відзнаки за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу, наполегливість, самовідданість та високий професіоналізм.

Святкова програма розпочалась з виступів колективів художньої самодіяльності у виконанні курсантів університету. Зі сцени цього святкового дня лунали пісні, декламувалися вірші та були представлені танцювальні виступи наших талановитих вихованців, яких зал підтримував бурхливими оплесками та щирими посмішками.

Завершився концерт зворушливою патріотичною піснею про Україну –  «Оберіг».

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????