Святкові виступи вокального ансамблю ОДУВС “Крок до зірок” — ОДУВС

Святкові виступи вокального ансамблю ОДУВС “Крок до зірок”

04 травня 2018 року, з метою популяризації Одеського державного університету внутрішніх справ та проведення військово-патріотичної роботи з військовослужбовцями Одеського гарнізону, вокальний ансамбль університету “Крок до зірок” перебував у селі Красносілці Лиманського району Одеської області, де взяв участь у заходах, присвячених 3-й річниці створення військової частини А 3785.

Захід розпочався з привітальних слів командира військової частини підполковника Олега Шапченка. Далі хвилиною мовчання було вшановано загиблих військовослужбовців у зоні проведення АТО.

Після цього відбувся святковий концерт, до якого увійшли номери художньої самодіяльності вокального колективу нашого університету, зразкового хореографічного ансамблю «Акварельки» (керівник Наталя Сідорова) та народного хореографічного ансамблю «Калейдоскоп».

06 травня 2018 року відбувся святковий концерт до Дня Перемоги у 59-му будинку офіцерів, у якому взяв участь вокальний ансамбль університету “Крок до зірок”, подарувавши присутнім максимум позитивних емоцій та гарний настрій.