Сучасні підходи до вивчення англійської мови

????????????????????«Навчання повинно бути грою», – вважає викладач кафедри мовної підготовки Наталія Бааджи. На занятті з іноземної мови професійного спрямування викладач разом зі студентами 2-го курсу 3 групи спеціальності «Право» ННІПК обговорювали види злочинів і намагалися дати всьому пояснення англійською мовою.

За словами викладача, важливо відпрацьовувати комунікативні навички за допомогою візуального сприйняття і повторення.

Сучасний студент повинен бути готовий до ефективної комунікації, що дозволяє йому проявити себе не тільки кваліфікованим фахівцем у своїй галузі, а й вміти спілкуватися з різними категоріями людей, бути здатним працювати в команді. Тому розвиток комунікативної компетенції, культури мовлення виходить на перший план при вивченні іноземної мови.