Студентки ОДУВС взяли участь у XIII Міжнародному пленері Національного студентського союзу

Представники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у XIII Міжнародному пленері Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді, який приурочений сучасним тенденціям регіонального розвитку, новим можливостям для бізнесу та молоді.

Цього року в заході брали участь студентки факультету №4 Ірина Цапушел та Тетяна Савицька.

Під час Пленеру відбулися, зокрема, такі цікаві події:

40242032_591382527942875_4678712693933211648_o– урочисте відкриття Пленеру в Миколаївській обласній державній адміністрації;

– відкривання капсули часу з минулого року;

– нічне орієнтування – квест із відшукання скарбів на дні Чорного моря;

– конкурси Міс Пленер та Містер Пленер НСС 2018;

– урочисте закриття Пленеру з одержанням сертифікатів та написанням послання учасникам Пленеру 2019.

А також низка тренінгів та авторських майстер-класів, де успішні практики передали свій досвід з таких тем:39973458_588489324898862_2542415451464400896_n «Сучасні тенденції регіонального розвитку та нових можливостей для бізнесу і молоді», «Синергія державних та комерційних структур у молодіжній політиці», «Самоорганізуюча команда та де її шукати», «Молодь обирає бізнес: створи свій бренд», «Техніка креативного мислення: як створити принципово нове», «Лобіювання молодіжних проектів», «Від ідеї до проекту: як не перегоріти», «Партнерське співробітництво», «Досвід успішного фандрайзингу», «Майстер-клас з написання проектів».  А також учасники дізналися відповіді на питання: «Що таке самоорганізуюча команда?», «Де її шукати?».

Під час тренінгів та занять  учасниці перейняли досвід та опрацювали практичні кейси щодо розробки брендів, молодіжних стартапів та стратегії розвитку команди.

Разом із студентами зі всієї України наші вихованці відсвяткували День Незалежності! А зараз, наповнені натхненням, разом з командою студентського самоврядування, починають новий навчальний рік!