Студентів ОДУВС обрали до складу Молодіжної ради при Одеському міському голові

17 лютого у великому залі Одеської міськради відбулося перше засідання Молодіжної ради нового скликання, створеної при Одеському міському голові.

6У ході засідання студенти 3-го та 4-го курсів факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ Валентина Поварчук та Олег Хорунжий принесли присягу з честю і гідністю представляти молодь міста, а також поспілкувалися з мером Одеси Геннадієм Трухановим, депутатами та керівниками профільних структурних підрозділів Одеської міської ради.

29Новообраними членами Молодіжної ради було висвітлено напрями взаємодії органів влади та молоді міста, серед яких: формування молодіжної політики міста, участь у соціально-політичному житті міста, збереження історичної спадщини, спорт, туризм та багато іншого.

В оновленому складі Молодіжної ради 54 делегати від Парламенту старшокласників, вишів, громадських організацій, які в листопаді минулого року подали заявки і пройшли конкурсний відбір.