Студенти-заочники ОДУВС завітали до КУ «Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи»

02 листопада з метою підвищення практичної складової у процесі підготовки кваліфікованих та компетентних кадрів студенти 4-го курсу факультету № 2 Навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Одеського державного університету внутрішніх справ завітали до КУ «Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи» разом із проректором державного університету — директором ННІЗДН Андрієм Холостенком та деканом факультету Сергієм Деревянкіним.

0-02-05-7b621ce6f85023432c7e72c54abe02e2fc3a7069fa012979caf2e546daa291f7_8340137dЦікавий та пізнавальний практичний семінар з навчальної дисципліни «Судова експертиза» провів завідувач Регіонального центру молекулярно-генетичних досліджень, судово-медичний експерт вищої категорії кандидат медичних наук, доцент Руслан Кривда.

Разом з цим, студенти відвідали судово-медичний музей кафедри судової медицини Одеського національного медичного університету та дізнались про один з найстаріших професійних музеїв України, створений ще в 1902 році. В музеї експонуються вроджені вади та аномалії розвитку людини. Музей налічує понад 3 тисячі унікальних експонатів з багаторічною історією.

Також під час заняття студенти практично закріпили вивчені в аудиторії ознаки смерті, трупні явища та інші процеси, які відбуваються в трупі людини, оскільки це має велике значення в практичній діяльності.