Студенти ОДУВС взяли участь у тренінгу

img_6487Нещодавно студенти факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у тренінгу «Відповідальне управління громадою».

В Україні на сьогодні розроблений проект Закону «Про публічні консультації», в якому враховано кращий український та зарубіжний досвід. У законопроекті мова йде про відкритий процес діалогу влади з мешканцями, метою якого є прийняття владою оптимальних  рішень щодо суспільно важливих справ.

Організатори заходу зауважили: сьогодні серйозною перешкодою для діалогу є те, що громадяни не до кінця розуміють реформи, що впроваджуються в країні, а представники влади все ще намагаються розібратись з новими повноваженнями. В контексті ж самих публічних консультацій, заважає брак подібного досвіду — яким саме чином проводити такі обговорення, щоб це був не формалізм, а ефективна комунікація.