Студенти ОДУВС відвідали судове засідання

22 жовтня слухачі магістратури та студенти 4 курсу факультету № 1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки разом із завідувачем кафедри трудового, земельного та господарського права Володимиром Дрішлюком відвідали судове засідання у справі про банкрутство в Господарському суді Одеської області.

img_4092img_4100Студенти мали можливість спостерігати за рухом судового процесу, ознайомитися із особливостями розгляду та вирішення відповідної категорії справ та новелами, запровадженими Кодексом України з процедур банкрутства.

Після судового засідання студенти поспілкувалися із працівниками суду, отримали відповіді на усі питання, які їх цікавили, та оглянули обладнані за допомогою сучасної техніки приміщення Господарського суду Одеської області.

img_4088 img_4091

img_4085 img_4089 img_4090   img_4106