Студенти ОДУВС відвідали Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз

4 жовтня 2017 року студенти 3-го курсу факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ у супроводі професора кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії майора поліції Руслана Тарасенка з ознайомчою екскурсією відвідали Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України.

ОНДІСЕ є найстарішою експертною установою України, яка заснована у 1913 році та протягом багатьох років забезпечує правосуддя експертними дослідженнями та науковими розробками, зокрема, у галузі сучасної криміналістики.

Оглядову екскурсію для студентів університету провів завідуючий лабораторією криміналістичних видів досліджень Павло Соколов, який розповів про багаторічну історію створення установи, її видатних працівників, які впродовж існування закладу примножували його здобутки, також про види досліджень, які проводять експерти, та продемонстрував роботу приладів, з якими працюють спеціалісти.

Студенти ознайомилися з практичним аспектом призначення та проведення судових експертиз, а також мали можливість отримати професійні відповіді фахівців на питання, що їх цікавлять.

Подібні заходи є необхідними, оскільки сприяють розширенню професійного світогляду студентів та сприяють вибору ними напряму юридичної професії.