Студенти університету відвідали Одеський апеляційний суд

photo5344058344639409213photo534405834463940921507 листопада студенти 3-го курсу факультету № 1 Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки Одеського державного університету внутрішніх справ за сприяння кафедри трудового, земельного та господарського права відвідали Одеський апеляційний суд.

У суді студенти відвідали відкриті судові засідання судової палати з розгляду цивільних справ у складі колегії суддів: Андрія Дрішлюка, Павла Черевка та Руслана Громіка.

Студенти мали можливість ознайомитися з приміщеннями, технічним оснащенням Одеського апеляційного суду, а також спостерігати за особливостями судового провадження в суді апеляційної інстанції, діями учасників процесу та суду, що сприятиме підвищенню рівня фахової підготовки майбутніх юристів.