Студенти ОДУВС відвідали Київський районний суд міста Одеси

22 лютого 2018 року студенти 1 курсу 1 групи факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ під керівництвом доцента кафедри державно-правових дисциплін Вікторії Македон відвідали Київський районний суд міста Одеси.

Студенти розпочали ознайомчий візит із судового засідання під час розгляду кримінального провадження.

Після судового засідання майбутні правники мали змогу поспілкуватися із суддями Київського районного суду міста Одеси Оксаною Куриленко та Геннадієм Войтовим, які розповіли про здійснення судочинства в цілому та у Київському районному суді зокрема.

Колектив Одеського державного університету внутрішніх справ висловлює вдячність керівництву Київського районного суду за сприяння у проведенні ознайомчих візитів, адже ознайомлення із судовою системою є корисним для вдосконалення та поглиблення знань студентів.

Візити студентів Одеського державного університету внутрішніх справ до Київського районного суду стали вже традиційними, тому студенти виявили бажання відвідувати судові засідання й надалі.