Студенти ОДУВС відвідали Господарський суд Одеської області

14 листопада студенти факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ у супроводі викладача кафедри господарсько-правових дисциплін Володимира Дришлюка завітали до Господарського суду Одеської області на День відкритих дверей.

dsc00973-kopiyadsc00984-kopiyaЗ вітальним словом до студентів звернувся голова суду Володимир Петров, заступник голови суду Олександр Демешин та суддя Юлія Бездоля. Володимир Петров розповів короткі нариси з історії становлення та розвитку суду.

У рамках програми заходу, суддя Юлія Бездоля провела інтерактивне опитування та поспілкувалась зі студентами на теми: освіта, вибір майбутньої професії, особливості роботи у суді тощо.

Далі в програмі заходу було відвідування судового засідання під головуванням судді Олександра Демешина, після завершення якого, суддя окреслив особливості розгляду даної справи, а також відповів на запитання присутніх щодо новели у господарському процесі – врегулювання спору за участю судді.

img_0862-kopiyaimg_0902-kopiyaПісля цього на студентів чекав майстер-клас з прошивання документів від фахівців «Єдиного Вікна». Крім того, студенти й самі попрактикувалися у прошиванні документів та набули нових та корисних вмінь.

Наступною зупинкою для учасників заходу стала пізнавальна екскурсія до канцелярії та архіву суду, яку провела начальник відділу Ірина Возна.
На згадку про проведений захід студентам було подаровано кишенькові календарики із зображенням Будинку Правосуддя.

dsc00992-kopiyaimg_0854-kopiyaДень відкритих дверей став цікавим заходом для майбутніх правників, оскільки дехто вперше був присутній на судовому засіданні, для декого зі студентів це був перший досвід перебування у суді господарської юрисдикції, хтось вперше поспілкувався із суддею у неформальній обстановці та дізнався більше про роботу суду.

Тож, такі просвітницькі заходи вкрай важливі для молоді, вони виховують майбутніх правників у дусі поваги до закону та прав людини.

dsc00969-kopiya  dsc00981-kopiya  img_0836-kopiya img_0844-kopiya  img_0874-kopiya   img_3554