Студенти ОДУВС склали Військову Присягу на вірність Українському народові

1g9b24991g9b2501_k-n28 липня студенти Одеського державного університету внутрішніх справ, які навчалися за програмою підготовки офіцерів запасу у Військовій академії (м. Одеса), склали Військову Присягу на вірність Українському народові.

В урочистостях взяли участь керівництво академії, представники обласної та міської влади, духівництва, а також ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

1g9b2541_k-n1g9b2543_k-nПривітати студентів із визначною подією у їхньому житті завітали батьки, рідні та близькі випускників. Підтримати своїх вчорашніх вихованців прийшли й командири та викладачі студентів.

Наш Університет представляли 24 студенти-випускники, які пройшли курс військової підготовки, навчальні збори та успішно склали іспити.

Зі святом складання Військової Присяги студентів Одеського державного університету внутрішніх справ1g9b2624_k-n1g9b2570_k-n також привітала декан факультету № 4 Поліна Балтаджи.

Після завершення церемонії складання Присяги священнослужитель благословив майбутніх офіцерів на ратну службу та окропив їх свяченою водою.

Вітаємо студентів Одеського державного університету внутрішніх справ зі складанням Військової Присяги!