Студенти ОДУВС посіли ІІІ місце на VІ Міжнародному студентському саміті

Цьогоріч захід проходив дистанційно, команди надсилали свої наукові проєкти з відеороликами на адресу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Тема цьогорічного саміту – «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів».

До організаційного комітету надійшло 25 проєктів  із провідних закладів вищої освіти. Команду Одеського державного університету внутрішніх справ представляли  студенти Навчально-наукового інституту права та кібербезпеки – Ірина Цепушел, Тетяна Савицька та Тетяна Кукош. Вони презентували науковий проєкт “Екологічні проблеми України та правові шляхи їх вирішення. Екологічні стартапи”.

Своє дослідження молоді науковці здійснювали під керівництвом доцента кафедри трудового, земельного та господарського права Ірини Григорецької. Представлений проєкт став результатом наукової розробки в рамках студентських досліджень з Екологічного права.

Так, за результатами проведення VІ Міжнародного студентського саміту команда ОДУВС розділила ІІІ місце з колегами з Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії Служби безпеки України, Львівського державного університету внутрішніх справ та Академії Державної пенітенціарної служби.

Участь студентів Факультету у даному заході є гарною традицією і результатом тривалого партнерства між нашими університетами.