Студенти ОДУВС ознайомилися з роботою Приморського ВП ГУНП в Одеській області

Днями доцентом кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Ольгою Волокітенко проведено практичне заняття зі студентами 2-го курсу факультету № 1 ННІПК Одеського державного університету внутрішніх справ на базі Приморського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області.

img_7298img_7299У заході взяли участь поліцейські Приморського ВП та Управління патрульної поліції в Одеській області, які розповіли студентам про пріоритетні напрямки своєї роботи. В рамках заходу студентам було презентовано групу з протидії домашнього насильства, яка базується у Приморському ВП, її технічне оснащення, а також службовий автопарк, який використовується для негайного реагування на факти вчинення домашнього насильства.

Одночасно поліцейськими проведено заняття зі студентами, в ході якого доведено структуру територіальних відділів та відділень поліції на території міста, ознайомлено з роботою кожного підрозділу, який входить до складу відділу, зокрема дільничних офіцерів поліції, інспекторів ювенальної превенції, карного розшуку, слідства тощо.

Дуже важливу інформацію студенти отримали під час ознайомлення з роботою чергової частини відділу, порядком направлення нарядів поліції на місце події безпосередньо інспектором чергової служби через відповідні інформаційні системи Національної поліції.

Закріпили свої знання студенти під час огляду службового автомобілю слідчо-оперативної групи, який оснащений новітніми технічними засобами та технологіями зв’язку.

img_7284 img_7285  dfullsizerenderimg_7278img_7289