Студенти факультету № 4 привітали колектив університету з Днем української писемності та мови

09 листопада 2017 року студенти факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ привітали колектив вишу із Днем української писемності та мови.

Зустрічаючи всіх біля входу, студенти у яскравих національних костюмах голосно вітали кожного, даруючи кетяги калини та фотографуючись на згадку.

Це свято, яке гуртує усіх на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду. Адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.

Мова — духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях.

Саме мова є основною ознакою нації, бо формує національний менталітет, є живим свідком історії народу, зберігає його культурні здобутки, є визначальним чинником життя людини і суспільства.

Бажаємо й надалі зберігати та утвер­джувати українську мову, виплекану нашими пращу­рами. Нехай материнське слово буде для всіх оберегом та духовним джерелом життя.