Студент ОДУВС став призером на Кубку України з веслування на байдарках і каное

У травні 2016 року у місті Дніпропетровськ на гребному каналі відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное серед чоловіків, жінок та юніорів, у якому взяв участь студент Одеського державного університету внутрішніх справ. Змагання були присвячені пам’яті знаної вінничанки – веслувальниці чемпіонки Олімпіади 1972 року Юлії Рябчинської.

Участь у змаганнях взяли понад 400 спортсменів з 24 команд зі всієї України, які змагались за найкращі нагороди Кубку. Одеський державний університет внутрішніх справ представляв студент 1-го курсу факультету № 4 Олександр Кальмус, який в напруженій боротьбі в особистій першості та в байдарці-двійці на 200 метрів посів II місце.

Із кращих веслувальників цього Кубку формуватиметься збірна України, яка незабаром має виступити у міжнародних змаганнях, на яких спортсмени будуть боротися на здобуття олімпійських ліцензій на Олімпіаду – 2016 у Бразилії.