СТАЖУВАННЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОДУВС У ПРАКТИЧНИХ ПІДРОЗДІЛАХ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

На сьогоднішній день значна увага приділяється питанням якості підготовки фахівців у закладах вищої освіти МВС із специфічними умовами навчання, 3які здійснюють підготовку поліцейських. Одним з основних напрямів є набуття практичного досвіду роботи науково-педагогічних працівників кафедр в територіальних (міжрегіональних) підрозділах поліції.

З метою покращення практичної складової у підготовці поліцейських, набуття практичного досвіду в Одеському державному університеті внутрішніх справ з 01 січня 2018 року у розпорядження Національної поліції України відряджені 9 поліцейських з числа науково-педагогічних працівників профільних кафедр.

Так, викладач кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки капітан поліції Євген Бахчеван набуває практичного досвіду роботи на посаді інспектора відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення 4ГУНП в Одеській області, де бере участь у проведенні з поліцейськими навчальних занять з тактико-спеціальної та вогневої підготовки, 5інструктажах на зборах з підвищення кваліфікації, при закріпленні вогнепальної зброї, а також у проведенні практичних стрільб з поліцейськими апарату ГУНП в Одеській області тощо.

На відповідні посади у Суворовському відділі поліції у м. Одесі ГУНП в Одеській області були призначені завідувач кафедри психології та педагогіки полковник поліції Юлія Меркулова, викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки лейтенант поліції Станіслав Кузнєцов та викладач кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки капітан поліції Валерій Трояновський. 6Так, працюючи на посадах дільничних офіцерів поліції сектору превенції Хаджибеївського відділення поліції, вони здійснюють вивчення адміністративної практики та розгляд матеріалів щодо адміністративних правопорушень, беруть участь у встановленні місцезнаходження осіб, які перебувають у розшуку тощо.

Також на посади дільничних офіцерів поліції сектору превенції, але у Київському ВП у м. Одесі ГУНП в Одеській області призначено старших викладачів кафедри спеціальної фізичної підготовки майора поліції Анатолія Волошинова та майора поліції Євгенія Проскурню.

8Завідувач кафедри кримінального права та кримінології майор поліції Оксана Гритенко отримує практичний досвід на посаді оперуповноваженого відділу кримінальної поліції Суворовського ВП у м. Одесі ГУНП в Одеській області.

На посаду інспектора відділу моніторингу Суворовського ВП у м. Одесі призначено професора кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення підполковника поліції Ганну Форос, яка забезпечує опрацювання інформації та складання аналітичних довідок з питань оперативно-службової діяльності підрозділу.

9Старший викладач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету майор поліції Олександр Каменщик призначений на посаду інспектора взводу № 2 роти поліції особливого призначення ГУНП в Херсонській області, де виконує функції помічника чергового, координує діяльність патрулів з охорони публічної безпеки та порядку.

0-02-05-70287a03cdd74bc01d3e86511a5d2765391c11147666ad5f1805203d97d72da1_fullОдержання практичного досвіду роботи на посадах в Національній поліції за напрямом викладання навчальних дисциплін та збір відповідних матеріалів для використання їх у навчальному процесі сприятимуть підвищенню рівня практичної складової та забезпечення якості освіти в Одеському державному університеті внутрішніх справ у підготовці фахівців високої кваліфікації для підрозділів Національної поліції України.