Спортсменка ОДУВС стала призеркою Чемпіонату світу з гирьового спорту

З 6 до 10 листопада в місті Нови-Сад (Сербія) проходив Чемпіонат світу з гирьового спорту серед дорослих, юніорів та ветеранів. Участь у змаганнях взяли спортсмени з 33 країн.

photo5359573634823334930photo5359604605832506434У складі юніорської збірної команди України у ваговій категорії до 68 кг у ривку гирею 24 кг бронзовою призеркою Чемпіонату світу стала слухач магістратури факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ старший лейтенант поліції Анастасія Болтянська.

Слід зазначити, що гирьовий спорт – не з легких, проте Анастасія своїми перемогами та здобутками руйнує стереотипи, що цей вид спорту не для дівчат. Вона – призерка Чемпіонату України серед дорослих з гирьового спорту, багаторазова чемпіонка Одеської області з гирьового спорту та кандидат у майстри спорту України з гирьового спорту.

Пишаємося досягненнями спортсменки та бажаємо підкорення нових вершин у житті!