Спортивне свято на факультеті № 3

25 травня з метою спортивного виховання майбутніх правоохоронців та підвищення рівня їх фізичної підготовленості на факультеті № 3 серед курсантів 2-го курсу Одеського державного університету внутрішніх справ проведено спортивне свято.

????????????????????????????????????Учасники заходу змагались з бігу на дистанції 100 та 1000 метрів.

За підсумками змагань з бігу на дистанцію 100 метрів серед хлопців перше місце посів в.о. старшини 2-го курсу рядовий поліції Бурбан В.М. з результатом 11,9 с, друге місце посів в.о. заступника старшини 2-го курсу рядовий поліції Король М.Р. з результатом 12,0 с, третє місце посів курсант 208-го навчального взводу рядовий поліції Гольман І.І. з результатом 12,3 с.

????????????????????????????????????Серед дівчат перше місце посіла курсант 207-го навчального взводу рядовий поліції Буркун О.О. з результатом 14,5 с, друге місце поділили між собою курсанти 208-го навчального взводу рядові поліції Іванова Ю.Г. та Ребрик О.О. з результатом 14,7 с кожна, третє місце посіла курсант 206-го навчального взводу рядовий поліції Велика А.В. з результатом 15,0 с.

????????????????????????????????????За підсумками змагань з бігу на дистанцію 1000 метрів серед хлопців перше місце посів в.о. старшини 2-го курсу рядовий поліції Бурбан В.М. з результатом 3 хв 17 с, друге місце посів курсант 207-го навчального взводу рядовий поліції Колун Д.В. з результатом 3 хв 21 с, третє місце поділили курсанти 208-го навчального взводу рядові поліції Нуца М.П. та Сучок В.О. з результатом 3 хв 25 с кожний.

Серед дівчат перше місце посіла курсант 206-го навчального взводу рядовий поліції Цьока І.І. з результатом 3 хв 50 с, друге місце посіла рядовий поліції курсант 207-го навчального взводу Буркун О.О. з результатом 3 хв 53 с, третє місце посіла курсант 207-го навчального взводу рядовий поліції Довгань А.С. з результатом 3 хв 54 с.

Проведення подібних спортивних свят не лише сприяє фізичному розвитку курсантів, а й має виховну мету. Майбутні правоохоронці вчаться діяти в команді, допомагати один одному, а також розвивають змагальний дух та тренують особисту витривалість.