Спортивне свято для курсантів університету

22 жовтня 2017 року з метою спортивного виховання курсантів та підвищення рівня їх фізичної підготовленості на факультеті № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ проведено спортивне свято.

На Трасі здоров’я у Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка майбутні правоохоронці пробігли 3 кілометри.

За результатами змагань переможцями серед юнаків стали:

− курсант 103 навчального взводу рядовий поліції Коростій М.О. з результатом 10 хвилин 30 секунд посів 1-ше місце;

− курсант 103 навчального взводу рядовий поліції Браткевич С.Ф. з результатом 10 хвилин 33 секунди посів 2-ге місце;

− курсанти 104 навчального взводу рядові поліції Королюк М.А. та Лисенко О.В. з результатом 10 хвилин 42 секунди посіли 3-тє місце.

За результатами змагань переможцями серед дівчат стали:

− рядовий поліції Доксова Д.О., курсант 205 навчального взводу, з результатом 12 хвилин 56 секунд посіла 1-ше місце;

− рядовий поліції Барановська Т.А., курсант 103 навчального взводу, з результатом 13 хвилин 08 секунд посіла 2-ге місце;

− рядові поліції Шмельова В.Б. та Стоянова Г.І., курсанти 104 навчального взводу, з результатом 13 хвилин 35 секунд посіли 3-тє місце.

Всі курсанти, які зайняли призові місця, були нагороджені подяками та подарунками від керівництва факультету.