Спортивне свято для учасників табірного збору

Захід тривав упродовж двох днів. У суботу та неділю першокурсники Одеського державного університету внутрішніх справ завзято боролися за звання найсильнішого. Свою фізичну міць та витримку продемонстрували представники факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, превентивної діяльності, органів досудового розслідування. Учасники змагань поборолися за першість в окремих видах спорту.

Результати недільних спортивних змагань:

Легкоатлетична естафета

img_5662img_5669Човниковий біг на дистанцію 30 м з передачею естафетної палички.

Команда складається з 10 хлопців з одного боку та 10 дівчат з іншого боку, відстань між ними 30 метрів. Час фіксується секундоміром.

1-ше місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності;

2-ге місце – факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

3-тє місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Командне виконання стрибків через скакалку

Команда складається з 8 осіб: 4 хлопчики та 4 дівчинки.

2-є хлопчиків з команди крутять велику скакалку, а 8 осіб команди протягом 60 секунд одночасно її перескакують.

Перемогу отримує команда, яка протягом 60 секунд здійснила найбільшу кількість успішних стрибків через скакалку.

Легкоатлетичний забіг в шароварах

img_5690img_5702Команда складається з 20 осіб. Відстань 30 м. Участь у змаганнях беруть 4-и учасники. Команди стартують одночасно по 2-є в шароварах та біжать в один бік 15 м з оббіганням фішки та 15 м назад для передачі шароварів іншим 2-м учасникам команди.

Час виконання фіксується секундоміром.

У заліковий час команди береться найкращий час виконання забігу.

Результати змагань:

2-ге місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції;

3-тє місце – факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

Згинання та розгинання рук в упорі лежачи по маятниковій системі

Виконують вправу 30 осіб, по 10 хлопців з кожної команди (серед хлопців) та по 10 дівчат з кожної команди (серед дівчат).

Займають положення в упорі лежачи на одній лінії та по команді здійснюють згинання та розгинання рук в упорі лежачи, торкаючись грудьми поверхні. У разі не дотримання вимог виконання вправи учасник знімається з участі в змаганнях.

Перемогу отримають 3-є учасників, які завершать виконання вправи найбільшою кількістю разів.

серед хлопців:

img_5709img_57821-ше місце – 63 рази виконав рядовий поліції Венгер Володимир, курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

2-ге місце – 60 разів виконав рядовий поліції Мірзоєв Далєр, курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції;

3-тє місце – 58 разів виконав рядовий поліції Самсонов Давид, курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

серед дівчат:

1-ше місце – 43 рази виконала рядовий поліції Міцько Діана, курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності;

2-ге місце – 42 рази виконала рядовий поліції Гітлан Наталя, курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності;

3-тє місце – 40 разів виконала рядовий поліції Запорожець Анастасія, курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

Перетягування канату

Учасники від команд: 10 хлопчиків, 10 дівчат.

Змагання відбуваються за олімпійською системою, де хлопці змагаються з хлопцями, а дівчата з дівчатами.

серед хлопців:

серед дівчат:

1-ше місце – факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

3-тє місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

Підсумкові результати змагань поліцейських ігор:

Результати спортивних змагань з міні-футболу:

1-ше місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції;

2-ге місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності;

3-тє місце –факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування.