Спортивне дозвілля вихованців ОДУВС

????????????????????????????????????????????????????????????????????????08 червня з метою демонстрування фізичної підготовки курсантів 3-го курсу та офіцерського складу, спортивного виховання майбутніх правоохоронців на факультеті № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ проведено спортивний захід.

Учасники заходу змагались з бігу на дистанціях 100 та 1000 метрів.

За підсумками змагань 1-ше місце посів 308 взвод, ????????????????????????????????????????????????????????????????????????2-ге місце – 307 взвод, а 3-тє місце виборов 306 навчальний взвод.

Проведення подібних спортивних заходів не лише сприяє фізичному розвитку курсантів, а й має виховну мету. Майбутні правоохоронці вчаться діяти в команді, допомагати один одному, а також розвивають змагальний дух та тренують особисту витривалість.