Співпраця університету з базовими навчальними закладами

Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ провів зустріч з член-кореспондентом Національної Академії педагогічних наук України, доктором педагогічних наук, професором Володимиром Григоровичем Бутенком.

Основною темою для обговорення було питання розвитку освітньої галузі в Україні, зокрема створення дієвої системи співпраці університету з профільними загальноосвітніми навчальними закладами.

img_9230Очільник вишу В’ячеслав Аброськін звернув увагу на необхідність налагодження ефективної системної профорієнтаційної роботи, яка сприятиме комплексному вирішенню прогностичних, організаційних та освітніх питань підготовки старшокласників до свідомого вибору майбутньої професії правоохоронця та навчання в університеті.

img_9249Своєю чергою, Володимир Григорович запропонував ряд заходів, які необхідно здійснити задля активізації роботи в цьому напрямку, зокрема розробити проєкт Положення про базові навчальні заклади ОДУВС, створити раду директорів базових навчальних закладів вишу, а також розробити методичні рекомендації щодо планування та організації роботи факультетів і кафедр університету в базових навчальних закладах.

«Ми повинні перейти на систему довгострокових (5 і більше років) відносин з тими навчальними закладами, де нас мають очікувати діти, де нас мають знати вчителі, де нам будуть вірити батьки, що є дуже важливим у профорієнтаційній роботі», – зазначив Володимир Григорович.

img_9243 img_9245 img_9252