Відкриття Speaking Club для курсантів університету

Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін провів зустріч з викладачем кафедри мовної підготовки Ольгою Чичян, обговоривши питання відкриття в університеті Speaking Club для курсантів вишу.

89021f8e-cd01-447f-a6f2-e31eae146bf5За допомогою Speaking Club майбутні офіцери поліції матимуть можливість підвищити рівень знання і розуміння англійської, набувши навиків розмовної мови. В рамках клубу спілкування відбуватиметься виключно англійською, застосовуватиметься практика спілкування з носіями мови та відповідна мотивація учасників Speaking Club. Курсанти матимуть змогу розігрувати мовленнєві ситуації з метою тренування навичок говоріння.

1926689d-1022-414b-8528-3fbc4e3617d3«Speaking Club буде проводитися один раз на тиждень з метою покращення мовленнєвих навичок курсантів, підвищення їх рівня володіння англійською та удосконалення вміння орієнтуватися у будь-якій ситуації, пов’язаній з роботою з носіями мови», – зазначила Ольга Чичян.

Перша зустріч відбудеться вже наступного вівторка – 22 вересня о 16.00 год. у кафе головного навчального корпусу вишу за адресою: вул. Успенська, 1.

Ми запрошуємо носіїв англійської мови до співпраці та пропонуємо долучитися до проведення зустрічей з курсантами університету.

За додатковою інформацією просимо звертатися до викладача кафедри мовної підготовки університету Ольги Чичян за телефоном: (095) 641-14-28.