СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP: “ОПЛАТА ЗА ВЕСЬ РІК НАВЧАННЯ У ТВОЄМУ ЗВО”

Запрошуємо студентів Одеського державного університету внутрішніх справ взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз – грант (стипендія) у розмірі 18.000 грн. на сплату року навчання в закладі вищої освіти.

Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. Участь повністю безкоштовна. Оплачує призи компанія SEOquick.

Хто може взяти участь?

Будь-який студент 1 – 5 курсів денної та заочної форм навчання.

Єдиний виняток. Ви повинні навчатися на контрактній формі.

Що необхідно зробити?

Написати дослідження на тему інтернет-реклами. Кожна стаття повинна бути корисною, унікальною, містити в собі результати досліджень, велику кількість прикладів.

Знайдіть власний напрям та максимально його розкрийте.

Мінімальний обсяг статті – 3 тис. символів, максимальний – без обмежень. Крім тексту можна використовувати різні мультимедіа: зображення, відео, фото, інфографіку.

Обов’язково на початку статті зробіть примітку:
“Стаття розміщена в рамках проєкту Scholarship від SEOquick”.

До публікації приймається не все, а лише по-справжньому унікальний і корисний матеріал. Найкращі автори отримають шанс реалізувати себе в більш масштабних проєктах.

Оплата переможцям буде переведена на рахунок ЗВО у заявленій національній валюті, але не більше встановлених лімітів.

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВЗЯТИ УЧАСТЬ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ на сайті: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

Консультація за телефоном: 0930754447, професор кафедри мовної підготовки Алла Бочевар.