Службова підготовка для поліцейських ОДУВС

З метою підвищення рівня необхідних знань, умінь, навичок і професійних якостей поліцейських в Одеському державному університеті внутрішніх справ тривають заняття зі службової підготовки для постійного атестованого складу вишу.

Тематичний план зі службової підготовки для проведення занять з поліцейськими включає загальнопрофільну підготовку, зокрема, безпеку життєдіяльності, домедичну та вогневу підготовку, а також загальну фізичну підготовку і тактику самозахисту та особистої безпеки.

Новий навчальний рік розпочався 15 січня і триватиме до 14 вересня. Загалом сформовано 9 навчальних груп, до яких увійшли поліцейські з числа керівного складу вишу, представників науково-педагогічного складу кафедр та інших структурних підрозділів, в тому числі Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» та Херсонського факультету.

Слід зазначити, що службова підготовка є одним із пріоритетних напрямів службової діяльності поліцейських, в рамках якої постійно вдосконалюється система навчання особового складу з метою підвищення та формування рівня знань, умінь, навичок і професійних якостей, готовності до захисту життя, здоров’я, майнових прав громадян, інтересів суспільства та держави.