СЛУХАЧАМИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОДУВС НА ЗАОЧНІЙ ФОРМІ НАВЧАННЯ СТАНУТЬ КРАЩІ ВСТУПНИКИ З ЧИСЛА ПРАВООХОРОНЦІВ ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ

04-img_20190724_07345105-img_20190724_07360624 липня у Херсонському факультеті ОДУВС проходив конкурс фізичних здібностей, у якому взяли участь працівники підрозділів Національної поліції при вступі на заочну форму навчання.

Таке подальше професійне навчання працівників Національної поліції здійснюється в контексті реалізації на практиці Стратегії розвитку органів системи Міністерства внутрішніх справ на період до 2020 року, котра (стратегія − уточнено нами) схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 1023-р. Цим нормативним документом передбачено удосконалення  кадрового потенціалу Національної поліції як одного із стратегічних пріоритетів розвитку органів системи МВС.

06-img_20190724_073757Безпосереднім іспитам у відомчому ЗВО МВС України передував попередній професійний відбір з числа поліцейських підрозділів ГУНП в Херсонській області, здійснювалось вивчення приймальною комісією Херсонського факультету надісланих комплектуючими органами особових справ кандидатів на навчання, напередодні (23 липня) у виші відбулася безпосередня реєстрація кандидатів на навчання, а також проведено консультацію з порядку оцінювання рівня фізичної підготовленості вступників.

Всього виявили бажання цьогоріч навчатись у Херсонському факультеті ОДУВС біля тридцяти поліцейських із різних підрозділів південного регіону України.

07-img_20190724_080621Поряд з врахуванням результатів складання іспитів з української мови та літератури і історії України для майбутніх слухачів спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» не менш складним був екзамен з фізичної підготовки, де предметною комісією факультету проводилась оцінка рівня їх фізичної підготовки. Особливістю цього іспиту було те, що нормативи з фізичної підготовки складалися особами різного віку − від 19 до 37 років. Не дивлячись на таку значну різницю, майже всі вступники проявили належні морально-вольові якості та продемонстрували бажання здобувати вищу освіту.

08-img_20190724_083142Маємо надію, що після складання всіх решти екзаменів до навчання у виші приступлять кращі працівники практичних підрозділів поліції, котрі за партами наполегливо штудіюватимуть основи вітчизняного законодавства та сучасні норми різних галузей права, наполегливо збагачуватимуть свій багаж професійних знань та реалізовуватимуть їх у правоохоронній діяльності. Сподіваємось, що після завершення навчання у виші ряди Національної поліції поповняться достойними та якісно підготовленими кадрами, котрі будуть кваліфіковано застосовувати отримані фахові знання безпосередньо під час охорони публічного порядку та у боротьбі із злочинністю.

Тарас Вайда, Херсонський факультет