Слухач магістратури ОДУВС переміг у легкоатлетичному забігу

4 вересня 2016 року в м. Полтава відбувся напівмарафон Нова пошта, у якому взяв участь слухач магістратури Одеського державного університету внутрішніх справ.

У змаганнях,  метою яких є популяризація і подальший розвиток легкої атлетики, пропаганда здорового способу життя і фізичної культури  серед населення, а також спортивної майстерності учасників змагань, взяло участь понад 1500 спортсменів з різних країн світу.

Програма напівмарафона передбачала 3 забіги для дорослих: на 3, 10 та 21 км, а також 2 дитячих забіги – на 300 та 1000 метрів.

Отже, 1-ше місце в легкоатлетичному забігу на 10 000 метрів, у віковій категорії 18-22 років та 3-тє місце в абсолютній категорії, виборов слухач магістратури лейтенант поліції Олександр Крижевич, який вкотре гідно представив Одеський державний університет внутрішніх справ на змаганнях такого рівня.