СИТУАТИВНІ ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ З ПРОТИДІЇ НАРКОЗЛОЧИННОСТІ — ОДУВС

СИТУАТИВНІ ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ З ПРОТИДІЇ НАРКОЗЛОЧИННОСТІ

23З метою опанування майбутніми поліцейськими практичних навичок реагування на реальні ситуації, які виникають в практичній діяльності, в Одеському державному університеті внутрішніх справ з курсантами факультету № 1 проводяться ситуативні комплексні практичні заняття за напрямами протидії наркозлочинності.

Захід проведено науково-педагогічним складом кафедри оперативно-розшукової діяльності, кримінального права та кримінології, криміналістики, судової медицини та психіатрії, кримінального процесу.

45Метою практичного заняття, яке проводилося на полігоні, було надання курсантам практичних навичок дій поліцейських у разі виявлення наркотичних засобів.

Засвоєні знання сприятимуть розв’язанню типових ситуацій, що виникають під час діяльності працівників Національної поліції, а також допоможуть організовувати свою діяльність на основі певного алгоритму; складати необхідні службові та інші документи.

6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17