[gtranslate]

СИМВОЛІКА УНІВЕРСИТЕТУ НА ПОШТОВИХ МАРКАХ УКРАЇНИ

32«Укрпошта» — це підприємство поштового зв’язку, підпорядковане Міністерству інфраструктури України, національний оператор поштового зв’язку. Підприємство забезпечує надання універсальних послуг поштового зв’язку.

Укрпошта сьогодні це понад 13 тисяч поштових відділень по всій території країни, з них близько 10 тисяч у сільській місцевості. Укрпошта надає споживачам 50 видів послуг, серед яких універсальні послуги поштового зв’язку,4 а також рекламні та фінансові послуги, послуги з передплати та розповсюдження періодичних друкованих видань, виплата пенсій та інші комерційні послуги. Доставляючи споживачам пошту, пенсії, періодичні видання УДППЗ «Укрпошта» виконує важливу соціальну місію держави.

Слід зазначити, що саме Укрпошта має виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок, маркованих конвертів і карток, а також виведення їх з обігу в Україні.

У зв’язку з цим приємною новиною стала поява символіки Одеського державного університету внутрішніх справ на поштових марках України.