Щирі вітання від генерала

Продовжуючи започатковану традицію, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін привітав з Днем народження курсанта 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування рядового поліції Олександру Блідун, якій 13 червня виповнилось 20 років.

На жаль, ще у 14-річному віці дівчина втратила обох батьків, але попри все знайшла в собі сили йти далі. Олександра мріяла стати поліцейським ще з дитинства: «Пам’ятаю, як мій вітчим приніс мені військовий кашкет і я його майже ніколи не знімала, гордо крокуючи подвір’ям.

Одеса – моє улюблене місто, тож до Одеського державного університету внутрішніх справ я подала документи, навіть не замислюючись. І дуже пишаюся тим, що, незважаючи на перешкоди, змогла вступити до навчального закладу, про який мріяла все життя».

На думку Олександри, сучасний поліцейський повинен бути фізично витривалим, виконувати поставлені завдання і бути людяним. «Серед інших рис, які мають бути притаманні правоохоронцям, є вихованість, чесність, оперативність та справедливість. І моя мета стати саме таким поліцейським», – впевнено додала Олександра.