Серед курсантів ОДУВС проведено бібліографічний огляд видань Генріха Гейне

img_8186img_818806 червня 2018 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ з метою підвищення мотивації до вивчення іноземних мов та формування іншомовної комунікативної компетентності було проведено бібліографічний огляд видань Генріха Гейне й представлено антикварні видання автора 1900 року.

Презентацію книг надала бібліотекар загальної бібліотеки ОДУВС Валентина Волкова. img_8183img_8189Старший викладач кафедри іноземних мов кандидат педагогічних наук Алла Бочевар ознайомила курсантів із життям та творчістю видатного німецького поета та прозаїка. Курсанти переглянули відео матеріали про  Гейне й взяли участь у перекладі цитат автора мовою оригіналу.

Аудиторія продемонструвала зацікавленість та була залучена до активної дискусії німецькою та англійською мовами.

img_8194img_8193  img_8198