Семінар-диспут щодо обговорення питань інформування населення про євроінтеграційні процеси

122 жовтня доцентом кафедри загальноправових та соціально-гуманітарних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС Ніною Козачок-Труш разом із студентами гр. 16пздс-1 було проведено семінар-диспут на тему “Співпраця з інституціями ЄС щодо інформування населення про євроінтеграційні процеси”.

Під час зустрічі обговорювалася торгівельно-економічна співпраця та координація взаємодії у рамках співробітництва з європейськими інституціями України. Окрему увагу було приділено безпеці та обороні України.

Студенти переглянули презентацію, висловили свої міркування щодо певних питань та отримали багато нових знань. Треба зазначити, що семінарські заняття сприяють активізації пізнавальної діяльності студентів, формуванню само­стійності суджень та умінню обстоювати власні думки.