РОЗШУКОВА РОБОТА В ОРГАНАХ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Науково-педагогічний склад кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ОДУВС взяв участь у засіданні круглого столу в режимі онлайн, що проводився Департаментом карного розшуку Національної поліції України на базі НАВС.

3-minЗазначений захід був спрямований на посилення практичної спрямованості навчального процесу за темою: «Розшукова робота в органах Національної поліції України», а також обмін інформацією щодо даної проблематики.

7-minЗахід проводив начальник 5-го управління (розшукової роботи) Департаменту карного розшуку Національної поліції України Роман Крилевич.

Під час засідання круглого столу розглядалися та обговорювалися питання стосовно:

– презентації проєкту нової Інструкції щодо розшукової роботи в органах Національної поліції України;

8-min– проблемних питань щодо розшуку та екстрадиції злочинців;

– алгоритму перевірки достатності підстав для затримання та документів для прийняття рішення щодо затримання осіб, які знаходяться в міжнародному розшуку;

– підстав, які впливають на уникнення затриманими екстрадиції до країн ініціаторів розшуку;

– специфіки набуття статусу біженця;

– положень Закону України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти»;

– порядку реагування на заяви про безвісне зникнення громадян та організації їх розшуку.

Розглянуті питання будуть впроваджені до освітнього процесу під час викладання навчальних дисциплін кафедрою оперативно-розшукової діяльності.

2-min4-min5-min 6-min   9-min 10-min 11-min 12-min 13-min