Розпочато роботу Курсів з підготовки до складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови

При навчально-науковому інституті права та кібербезпеки розпочата робота Курсів з підготовки до складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право».

Програма курсу створена з урахуванням Програми єдиного вступного іспиту з іноземних мов, а також Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (рівень В1-В2) та розрахована на інтенсивне вивчення мови за 96 годин впродовж місяця. Під час навчання основний акцент зроблено на розвитку мовленнєвої компетентності у читанні, а також мовних лексичних (юридична термінологія та термінологія загального вжитку) та граматичних компетентностей.

Практичні заняття проводить кандидат філологічних наук, викладач кафедри мовної підготовки, старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи, володар п’яти професійних сертифікатів для викладачів англійської мови, що засвідчують успішне складання  міжнародних іспитів Cambridge Assessment English Teaching Knowledge Test Алла Лісовська.

Під час першої онлайн зустрічі за допомогою сервісу Zoom слухачі систематизували знання з граматичної теми «Іменник», обговорили важливі аспекти з низки лексичних тем, зокрема «Повсякденне життя та його проблеми» і «Здоровий спосіб життя», ознайомились з особливостями виконання першого типу завдання у форматі Єдиного вступного іспиту з англійської мови, а також закріпили отриманні знання виконанням низки практичних завдань.

img_2386 img_2388 img_2389