Розпочала роботу приймальна комісія ОДУВС

????????????????????????????????????Приймальна комісія Одеського державного університету внутрішніх справ успішно розпочала свою роботу. У 2019 році університетом здійснюється набір вступників для підготовки фахівців освітніх ступенів бакалавра та магістра за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», а також магістра за спеціальністю «Системний аналіз».

????????????????????????????????????Порядок роботи приймальної комісії під час прийому документів та проведення конкурсного відбору:

– понеділок-п’ятниця з 9.00 год. до 17.00 год. (у дні закінчення прийому документів, виконання вступниками вимог до зарахування – до 18.00 год.);

????????????????????????????????????– субота, неділя з 9.30 год. до 13.00 год.

Наша адреса: м. Одеса, вул. Успенська,1.

Необхідна інформація для майбутніх вступників розміщена на офіційному сайті університету у розділі «Вступникам».

Окрім прийому документів приймальна комісія здійснює консультування з приводу вступної кампанії за вказаним номером телефону: (048) 795-50-09.

Чекаємо на Вас!

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????