Робота над підготовкою програм ситуативно-комплексних практичних занять

Попри карантин науково-педагогічний склад університету активно працює над вдосконаленням практичної складової підготовки майбутніх офіцерів поліції. За ініціативи ректора університету В’ячеслава Аброськіна розпочата підготовка програм ситуативно- комплексних практичних занять «Взаємодія підрозділів Національної поліції при розслідуванні та розкритті окремих видів злочинів».

photo5305404167256386860Завідувачі випускаючих кафедр: кримінального процесу (підполковник поліції Ганна Тетерятник), криміналістики та психології (підполковник поліції Валентина Горошко), оперативно-розшукової діяльності (Сергій Єгоров) та адміністративної діяльності поліції (підполковник поліції Максим Корнієнко) активно долучилися до підготовки відповідних план-сценаріїв проведення занять, під час яких відпрацьовуватиметься алгоритм дій працівників різних підрозділів Національної поліції при вирішенні спільних завдань із розслідування та розкриття злочинів. У перспективі такі заняття повинні стати підґрунтям для відпрацювання надбаних курсантами навичок і вмінь, поглиблення теоретичних знань. Адже одним із основних завдань роботи науково-педагогічного складу є підготовка висококваліфікованих офіцерів поліції, спроможних з перших днів роботи у практичних підрозділах якісно виконувати покладені на них службові обов’язки.