Курси з підготовки до складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови

При навчально-науковому інституті права та кібербезпеки продовжується робота Курсів з підготовки до складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право».

img_2648Під час занять в онлайн-режимі слухачі систематизують знання з різноманітних граматичних та лексичних тем, засвоюють особливості кожного типу тестових завдань у форматі Єдиного вступного іспиту та практикуються у виконанні вправ відповідного типу. Всім, хто проходить навчання, надаються матеріали, використані впродовж онлайн-занять, і за висловленими проханнями студентів, їх повний відеозапис, а також, з метою повторення та вдосконалення – додаткові теоретичні тези і практичні вправи. Слухачі регулярно проходять тестування на рівень засвоєння матеріалу і на вміння виконувати відповідні завдання у форматі Єдиного вступного іспиту.

Студенти відмічають підхід до викладання, зокрема заміщення перекладу термінології ситуаційним розумінням, і необхідність володіння певним рівнем підготовки, адже «якщо особа ніколи не вивчала англійську мову, за місяць її освоєння неможливе, бо курси направлені на підготовку студента до успішної здачі зовнішнього незалежного оцінювання». Серед аспектів, які бажано покращити слухачі вказують доволі стислий строк підготовки, який хотілося б розширити до трьох місяців.

Один зі слухачів курсів Ілля Глова відмітив: «Я більш ніж задоволений курсами, викладач направляє, в якому руслі мені потрібно рухатись, а чи принесуть знання користь – залежить лише від мене».