РОБОЧИЙ ВІЗИТ СПІВРОБІТНИКІВ ДЕПАРТАМЕНТУ МІЖНАРОДНОГО ПОЛІЦЕЙСЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ ДО УНІВЕРСИТЕТУ

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Департамент міжнародного поліцейського співробітництва Національної поліції України є структурним підрозділом апарату центрального органу управління Національної поліції України, який забезпечує планування, організацію, взаємодію та координацію дій структурних підрозділів апарату Національної поліції України, територіальних та міжрегіональних територіальних органів поліції та інших органів державної влади України щодо здійснення міжнародного співробітництва з компетентними органами іноземних держав та міжнародними організаціями з питань, що належать до компетенції поліції, Інтерполу та Європолу, а також реалізацію повноважень щодо здійснення представництва та забезпечення виконання зобов’язань України в Міжнародній організації кримінальної поліції – Інтерполі та Європейському поліцейському офісі (Європолі), повноважень Національної поліції України як Національного центрального бюро Інтерполу та Національного контактного пункту Європолу в Україні.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????До університету завітали представники  Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Національної поліції України Віталій Кулік та Максим Букін. Протягом двох днів представники Департаменту ознайомили студентів, курсантів та науково-викладацький склад університету з основними принципами діяльності Інтерполу, а також провели тренінг щодо користування телекомунікаційною системою I-24/7.

Крім того, кафедра кібербезпеки та інформаційного забезпечення університету та науково-дослідна лабораторія з проблемних питань кримінального аналізу отримала 6 навчальних місць, які підключені до телекомунікаційної системи I-24/7.