Робочий візит проректора ОДУВС до Авільської поліцейської академії

З 28 вересня до 05 жовтня проректор Одеського державного університету внутрішніх справ Сергій Кузніченко відвідав Королівство Іспанія з метою налагодження академічних та наукових зв’язків з навчальними закладами системи МВС та проведення переговорів щодо напрямків подальшого співробітництва між Одеським державним університетом внутрішніх справ та Авільською поліцейською академією.

72539872_2321108004625098_1823367325441589248_nПід час перебування у Королівстві Іспанія проректор ОДУВС ознайомився з інфраструктурою Авільської поліцейської академії, її навчальним процесом та системою підготовки кадрів. Окрім того, йому були продемонстровані методи боротьби з тероризмом в структурі поліції Королівства Іспанія, а представник ОДУВС, у свою чергу, провів лекцію для кадетів щодо системи боротьби з терористичними актами на території України.

Для Сергія Кузніченка була проведена ознайомча екскурсія до Управління Національної поліції міста Авіла. Також проректор мав змогу взяти участь у державному святі – Дні Поліції.

Делегат Одеського державного університету внутрішніх справ протягом відрядження пройшов 2 курси: з тактико-вогневої та бойової підготовки та з систем органів Національної поліції Королівства Іспанія. Це значно розширило кругозір і дало змогу більш глибоко ознайомитися з іноземною структурою поліції.

Зустріч пройшла у робочій та водночас дружній атмосфері, а належна її організація та високий рівень підготовки дозволили плідно попрацювати та отримати нові знання.