Робоча зустріч з очільником управління превентивної діяльності Вінниччини

snimok307 липня у режимі онлайн відбулася робоча зустріч представників Одеського державного університету внутрішніх справ з начальником управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області капітаном поліції Ігорем Волокітенком з питань розробки заходів для покращення взаємодії сектору превентивної діяльності та населення.

img_8868Від університету на робочій зустрічі були присутні проректор вишу кандидат юридичних наук Павло Берназ, декан факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності полковник поліції Сергій Медведенко, завідувач кафедри адміністративної діяльності поліції доктор юридичних наук, доцент підполковник поліції Максим Корнієнко, професор кафедри адміністративної діяльності поліції кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник майор поліції Олена Ковальова та завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення кандидат юридичних наук, доцент майор поліції Карен Ісмайлов.

Обговорювалися питання забезпечення доступності дільничних офіцерів поліції та офіцерів ювенальної превенції для громадськості шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій, що є одним із сучасних пріоритетів. Саме працівники сектору превенції є поліцейськими, з якими населення найчастіше контактує для захисту власних прав, свобод та інтересів. Тому актуальними постають питання пошуку ефективних засобів комунікації між ними. Представники університету висловили слушні думки щодо інноваційних підходів вирішення вказаного завдання. Під час робочої зустрічі були окреслені подальші кроки щодо взаємодії між університетом та ГУНП у Вінницькій області.