Робоча зустріч з начальником Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України

Відбулась робоча зустріч директора навчально-наукового інституту права та кібербезпеки Одеського державного університету внутрішніх справ Олександра Михайлова з начальником Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України генерал-майором Олегом Підлубним та заступником начальника територіального управління полковником Володимиром Удовиченком.

У ході зустрічі сторони обговорили питання взаємодії та подальшої співпраці щодо вступу військовослужбовців Національної гвардії України на навчання до Одеського державного університету внутрішніх справ.

Олександр Михайлов наголосив на тому, що для здобуття освітнього ступеня бакалавра військовослужбовці, які мають статус учасника бойових дій, складають вступні екзамени безпосередньо в університеті без проходження ЗНО. Таке ж право мають і особи, звільнені з військової служби починаючи з 01 грудня 2019 року (якщо вони не складали зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році).