Робоча зустріч в офісі Консультативної місії Європейського Союзу в Україні

0cb5c1d5-dd09-41fe-acb0-ad638a8f348231 липня відбулась зустріч в офісі Консультативної місії Європейського Союзу в Україні в рамках імплементації проєкту з посилення громадської безпеки в Одеській області.

9de7ed5d-2daf-47c4-889c-36e31719d20dУчасть в презентації інформаційного буклету «Безпечний Інтернет простір для дитини» взяли співробітники КМЄС із Польщі та Нідерландів, представники ГУНП в Одеській області, патрульної поліції, голова Всеукраїнської фундації з питань захисту прав і свобод людини Алла Бочевар та професор кафедри адміністративної діяльності поліції Одеського державного університету внутрішніх справ Олена Ковальова.

e008d9b3-7c74-4ec2-ae70-fd1bd6c83ad0Під час робочої зустрічі було обговорено питання балансу між дотриманням прав дитини і батьківським контролем, шляхи розповсюдження інформаційного буклету для батьків з питань безпечного інтернет простору для дітей та подальші кроки в рамках реалізації проєкту. Одним із наступних кроків є розробка інформаційних буклетів з питань безпеки в Інтернеті для дітей.