Робоча зустріч представників вишу

20 квітня 2018 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ на чолі з проректором університету Андрієм Холостенком провели робочу зустріч з особовим складом Департаменту комунальної власності Одеської міської ради.

Під час заходу декан факультету № 2 Сергій Деревянкін розповів про напрями навчання в університеті, надав консультації з правил прийому та умов вступу, також присутні дізналися про новації цьогорічної вступної кампанії.

Профорієнтаційний захід відбувся за сприяння директора департаменту Олексія Спектра та виконуючого обов’язки заступника директора департаменту Андрія Бєлінського.

Тож, кожного разу представники вишу охоплюють все більшу аудиторію, якій доводять інформацію про беззаперечно важливу та цікаву професію.