Робоча зустріч представників вишу

20 листопада проректор Одеського державного університету внутрішніх справ Андрій Холостенко, спільно з деканом факультету № 2 ННІЗДН Сергієм Деревянкіним та координатором діяльності робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксаною Юрочко, провели робочу зустріч з керівниками структурних підрозділів Департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради.

Серед обговорюваних питань – перспективи здобуття вищої освіти в університеті.

До відома присутніх були доведені умови вступу до закладу вищої освіти, а також досягнуто домовленість про подальшу співпрацю та проведення профорієнтаційних заходів безпосередньо з особовим складом структурних підрозділів Департаменту.

Захід відбувся за сприяння директора Департаменту Віктора Кузнєцова.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????