Робоча зустріч представників вишу

09 листопада в стінах Білгород-Дністровського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України відбулася робоча зустріч особового складу з проректором Одеського державного університету внутрішніх справ Андрієм Холостенком, деканом факультету № 1 ННІЗДН Анатолієм Аносєнковим, деканом факультету № 2 ННІЗДН Сергієм Деревянкіним та координатором робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксаною Юрочко.

Серед обговорюваних питань: перспективи здобуття вищої освіти в університеті.

Присутнім були доведені переваги навчання в ОДУВС, складові підготовки висококваліфікованих юристів та фахівців для підрозділів Національної поліції України.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????