Робоча зустріч представників ОДУВС з начальником відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони

07 лютого відбулася робоча зустріч проректора Одеського державного університету внутрішніх справ полковника поліції Андрія Холостенка, декана факультету № 1 ННІЗДН Анатолія Аносєнкова та декана факультету № 2 ННІЗДН Сергія Деревянкіна з начальником відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Одеській області Національної поліції України підполковником поліції Андрієм Осадчим.

Серед обговорюваних питань – перспективи здобуття вищої освіти в університеті.

Деканами факультетів було проведено аналіз щодо працівників Управління поліції охорони в Одеській області, які навчалися в університеті за державним замовленням та за контрактом. Обговорено перспективи здобуття вищої юридичної освіти освітнього ступеня “Магістр”, а також складові підготовки висококваліфікованих юристів та фахівців для підрозділів Національної поліції України.

Також досягнуто домовленість про робочі зустрічі представників університету з особовим складом Управління поліції охорони для роз’яснення та доведення умов вступу до ОДУВС.